• Ağustos 31, 2021 Gümüş Yüzük

  Erkek gümüş yüzük, kolye vb. takılara ilginiz varsa gümüş nasıl anlaşılır bilmeniz gerekiyor. Çünkü saf gümüş ile 925 ayar gümüş arasında farklar bulunmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi saf gümüş %99,9 gibi büyük bir oranda tamamen gümüşten oluşan ve kalan küçük miktarın ise bakırdan meydana gelen gümüşlerdir.

  Gümüş Nasıl Anlaşılır, gerçek gümüş nasıl anlaşılır
 • Ağustos 02, 2021 Gümüş Yüzük

  Yüzük almak istiyorsunuz ama parmak ölçünüzü bilmiyor musunuz? Parmak ölçüsü öğrenme için en iyi seçim bir kuyumcuya gidip parmağınızın ölçüsünü orada doğru bir şekilde ölçtürmektir. Kuyumcuya gitmeden parmak ölçünüzü öğrenmek istiyorsanız ve parmak ölçüsü nasıl hesaplanır diye düşünüyorsanız bunun için de bir kaç metod vardır.

  Parmak Ölçüsü Nasıl Alınır, Parmak Ölçüsü hesaplama
 • Ağustos 02, 2021 Gümüş Yüzük

  Gümüş kararır mı sorusu herkesi endişelendiren sorulardan bir tanesidir. Gümüşün kararmasının onun kaliteli olmaması veya gerçek olmamasıyla ilgili olduğu düşünülür. Gümüşün kararması kalitesizliği ve sahte olmasıyla ilgili olabilir ama farklı sebepleri de vardır. Gerçek gümüşler kararır ama kalitesi düşük gümüşlerin kararma süreci 925 ayar kaliteli gümüşlere göre daha hızlıdır.

  gümüş kararır mı, gümüş beyazlatma, gümüş nasıl temizlenir, evde gümüş beyazlatma
 • Temmuz 30, 2021

  Mevlid Kandili Ne Zaman ? Mevlid Kandili Ne Anlama Gelir ? Mevlid Kandili Önemi Nedir ? İşte Mevlid Kandili Hangi Gün ve Bütün Merak Edilenler...

  Mevlid Kandili Ne Zaman, Mevlid Kandili Ne Zaman 2021
 • Temmuz 29, 2021

  Fal, kehanet, astroloji, matematik ve astronominin verilerinden yararlanılarak yapılan bir tılsım türü olan vefkin temelinde harf ve rakamların özel güçleri ve niteliklere sahip olduğu inancı yatmaktadır. 

  Vefk Nedir, Vefk ne anlama gelir, Vefk Ne işe yarar